hazreti muhammed seks hayati allah yok din yalan

hazreti muhammed allah yok din yalan

Hz. Muhammed’in Zeyneb’i kendisine ayarlamak için uydurduğu ayet

AHZAB 37. (Resûlüm!) Hani Allah’ın nimet verdiği, senin de kendisine iyilik ettiğin kimseye: Eşini yanında tut, Allah’tan kork! diyordun. Allah’ın açığa vuracağı şeyi, insanlardan çekinerek içinde gizliyordun. Oysa asıl korkmana lâyık olan Allah’tır. Zeyd, o kadından ilişiğini kesince biz onu sana nikâhladık ki evlâtlıkları, karılarıyla ilişkilerini kestiklerinde (o kadınlarla evlenmek isterlerse) müminlere bir güçlük olmasın. Allah’ın emri yerine getirilmiştir.

Bu ayet Hz. Muhammed’in seks hayatı hakkındadır, ve hangi karısı ile hangi gece yatacağını belirleyen sıradan muaf tutmuştur.

AHZAB 51. Onlardan dilediğini geriye bırakır, dilediğini de yanına alırsın. Boşadığın hanımlarından arzu ettiğini tekrar yanına almanda, senin üzerine bir günah yoktur. Böyle yapman onların mutlu olmalarına, üzülmemelerine ve hepsinin, senin verdiklerine razı olmalarına daha uygundur. Allah, kalplerinizde olanı bilir. Allah hakkıyle bilendir, halîmdir.

Güncelleme: Dikkat ediyorumda bu yazım epey bir dikkat çekmeye başlamış. Aslında islamın ne kadar SAPIK bir din olduğunu kuran ayetleri ve sahih hadisler ile dile getirmek isterdim ama bu cidden çok vaktimi alır, onun için sizi bu video ile baş başa bırakıyorum. Acaba bunları kuran kurslarında öğretecekler mi?

Advertisements